| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 132 694 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 791MJN |
| VIN | W0LPD9EE9E2070666 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 200 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Kütus | Bensiin + CNG |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.9 l/100km |
| • Maanteel | 5.6 l/100km |
| • Keskmine | 7.2 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1701 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4656 mm |
| Laius | 1884 mm |
| Kõrgus | 1685 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| Müüja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.