| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 137 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 032DNG |
| VIN | WDD1179521N438404 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1991 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 280 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.6 l/100km |
| • Maanteel | 6.0 l/100km |
| • Keskmine | 7.3 l/100km |
| Täismass | 2120 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1615 kg |
| Kandevõime | 505 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2699 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4686 mm |
| Laius | 1777 mm |
| Kõrgus | 1456 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Saksamaalt 05.2025 Uued pidurikettad, klotsid Viimane hooldus 03.2026 Suverehvid + talverehvid
| Müüja | 320d |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.