| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 1990 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 83ZHI |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5030 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Võimsus | 127 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2724 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2020 kg |
| Kandevõime | 704 kg |
| Piduriga haagis | 1815 kg |
| Pidurita haagis | 455 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 8 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5500 mm |
| Laius | 2020 mm |
| Kõrgus | 1530 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müügis 8 kohaline ameeriklane. Värviks on autol matt RAL 6006 Grey Olive mis paistab ühel hetkel roheline ja järgmine hetk hall. Murekohtadest tooks esile mitte töötava originaalraadio ja salongi soojendusradikas ei ole ühendatud(lekib). Muidu oma vanuse kohta igati viisakas masin
| Müüja | Verner Teder |
|---|---|
| Aadress | Võru |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.