| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 1 850 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | - |
| Maht | 1595 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 115 kW |
| Tippkiirus | 223 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 41 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.8 l/100km |
| • Maanteel | 4.6 l/100km |
| • Keskmine | 5.4 l/100km |
| Täismass | 1990 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1425 kg |
| Kandevõime | 525 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 710 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2840 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4756 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kõrgus | 1461 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Reg.nr kaasa ei tule. Olemas hoiul üks reg.nr .
| Müüja | Sergo Kass |
|---|---|
| Aadress | Tartu, Tartu, Eesti |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.