| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Kaubik |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 150 100 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 864DBS |
| VIN | VR3EFYHYCJJ871210 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 75 kW |
| CO2 | 154 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.7 l/100km |
| • Maanteel | 4.4 l/100km |
| • Keskmine | 4.5 l/100km |
| Täismass | 2370 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1665 kg |
| Kandevõime | 705 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2785 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4403 mm |
| Laius | 1848 mm |
| Kõrgus | 1880 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Heas korras hea väikekaubik !
| Müüja | Elar Akk |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.