
Sõidukil on kehtiv garantii (01.03.2030)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 11 600 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 621CGS |
| VIN | SALCA2BT8SH354018 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1.5 l |
|---|---|
| Võimsus | 118 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | 36 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2348 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4597 mm |
| Laius | 1904 mm |
| Kõrgus | 1693 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Reg tasu makstud Matrix LED garantii 2030 Tehasegarantii kuni 03.2030 Teostatud tehniline kontroll Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Müüja | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Aadress | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.