| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 175 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 767DLT |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 212 km/h |
| CO2 | 149 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 2330 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1830 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 2500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2677 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4486 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kõrgus | 1644 mm |
Toodud riigist Rootsi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Ostetud 4 a tagasi Mustamäe MOLLER AUTOST. Müügis, kuna pere suurenemise tõttu vajame suuremat pereautot. VAHETUST MITTE PAKKUDA!
| Müüja | Randar |
|---|---|
| Telefon | Näita numbrit |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.