| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 1976 |
| Läbisõit | 28 765 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 66NPT |
| VIN | WL45K6A222416 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5900 cm³ |
|---|---|
| 5.9 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2796 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2040 kg |
| Kandevõime | 756 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 6 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5730 mm |
| Laius | 1960 mm |
| Kõrgus | 1500 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa rahuldavas korras maanteelaev. Head: Uus karburaator. Uued vedruga tagumised amordid. Tuled ja klaasid terved. Läbis ülevaatuse puhtalt. On Soomes paigaldatud mootori eelsoojendus. Kas töötab ei ole testinud, aga somm väitis, et pidi töötama. Vead: On siin-seal roostet, aga ei midagi liiga hullu. Alusvanker ja veermik ok. Veljed viskavad veidi. Väljendub suuremal kiirusel rooli vibreerimisega. Tagumine iste ei käi alla. Käigukast venitab külmalt teiselt kolmandale vahetamisega. Tuleb veidi meelitada. Soojalt ok. Mõistlik oleks teha käigukasti hooldus. On olemas käigukasti Master Deluxe hoolduskomplekt kus sees kõikvõimalikud tihendid ja muu vajalik mudru. Tööde hind kõik kokku oleks kuskil suurusjärgus kuni 500.- Autos puudub hetkel igasugune helitehnika. Mingid korralikud kaablid on veetud eest taha (tõenäoliselt subwooferi tarbeks). Ise olen lahendanud helitehnika puudumise JBL kõlariga. Kokkuvõttes on tegu väga suure ja väga valju maanteelaevaga millega sõitmine ei tee vaeseks, küll aga pakub kuhjaga positiivseid emotsioone nii endale kui ka teistele. Helista ja tule vaatama.
| Müüja | heigo härmas |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.