| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 1986 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 567AMN |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2426 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 85 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1840 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1350 kg |
| Kandevõime | 490 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 625 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4720 mm |
| Laius | 1715 mm |
| Kõrgus | 1412 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüksin maha oma hobiauto bmw e28. Mootoriks 2,4 td manuaal. Auto oma vanuse kohta üpriski heas korras. Eks esineb ka veidike nokitsemist nagu hobiautol ikka, mis valmis kunagi ei saa. All uued erilaiad jr9 koos uute suverehvidega. Talvel sai põhi keevitatud +pigimatt põrandale. Käidud üle sillad ja pidurid. Vahetatud hammasrihm ja soonrihm. Uued amordid, madaldusvedrud. Esineb mõningaid iluvigu, kuid üldiselt viisakas cruiser.
| Müüja | Ragnar |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.