| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2010 |
| Läbisõit | 158 900 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 749MNK |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2500 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Võimsus | 153 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 194 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 11.8 l/100km |
| • Maanteel | 6.5 l/100km |
| • Keskmine | 8.4 l/100km |
| Täismass | 2045 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1660 kg |
| Kandevõime | 385 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 560 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2730 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4585 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1425 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Lunden Lumiste |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.