| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 211 002 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 455PVT |
| VIN | WAUZZZ4G3JN025579 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 226 km/h |
| CO2 | 118 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.2 l/100km |
| • Maanteel | 4.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.5 l/100km |
| Täismass | 2355 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1800 kg |
| Kandevõime | 555 kg |
| Piduriga haagis | 1900 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2921 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4943 mm |
| Laius | 1874 mm |
| Kõrgus | 1421 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Tehtud tööd peale Eestisse toomist: 1. Veepumpa ja hammarihma vahetus 2. Käigukasti õli vahetus 3. Differentsiaali õli vahetus 4. Uue veovõllid 5. Piduriklotsid 6. Korrapärased hooldused - Hooldused tehtud Forssis(viimane Märtsi keskel), muud õlid Hõbenooles. Kõikide tööde arved olemas - Kui huvi, saan saata e-mailile CarVerticali aruande väljavõtte kogu ajaloo kohta - Läbisõit muutuv - kasutusel igapäeva autona - Automaksu sõbralik CO2 kogus - Panoraamkatus ei leki ja siinid hiljuti määritud Forssis - Väga mugav, ruumikas, ökonoomne ja viisakas sõiduk - Värske ülevaatus kaheks aastaks
| Müüja | Karl |
|---|---|
| Aadress | Rae vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.