| Ăśldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 157 332 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 800LDN |
| VIN | VSSZZZKJZLR053740 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee   lkf.ee |
| Maht | 999 cmÂł |
|---|---|
| 1 l | |
| Võimsus | 66 kW |
| Tippkiirus | 176 km/h |
| CO2 | 105 g/km |
| KĂĽtus | Bensiin + CNG |
|---|---|
| KĂĽtusekulu | |
|  •  Linnas | 7.1 l/100km |
|  •  Maanteel | 5.2 l/100km |
|  •  Keskmine | 5.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| TĂĽhimass | 1341 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4138 mm |
| Laius | 1780 mm |
| Kõrgus | 1552 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ABC MOTORS GARANTII 3 KUUD/ 3000 KM
| MĂĽĂĽja | ABC Motors |
|---|---|
| Aadress | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | abcmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.