| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Madel |
| Aasta | 1987 |
| Läbisõit | 53 988 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 859CRT |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3480 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 55 kW |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 5170 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2670 kg |
| Kandevõime | 2500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 5650 mm |
| Laius | 2320 mm |
| Kõrgus | 2210 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Müüa või vahetada GAZ 52 Auto üsna hästi säilinud. Masin sõidab hästi ja kõik tuled viled toimivad. Hetkel ülevaatus puudu aga ilmselt läbib selle ilusti. Kaasa saab mõned uued varuosad.
| Müüja | Artu |
|---|---|
| Aadress | Tagadi |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.