| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2001 |
| Läbisõit | 346 040 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | Must |
| Reg nr | 916MSF |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2685 cm³ |
|---|---|
| 2.7 l | |
| Võimsus | 125 kW |
| Tippkiirus | 215 km/h |
| Kiirendus | 8.7 0-100km/h |
| CO2 | 187 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.0 l/100km |
| • Maanteel | 4.3 l/100km |
| • Keskmine | 4.6 l/100km |
| Täismass | 2330 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1750 kg |
| Kandevõime | 580 kg |
| Piduriga haagis | 1900 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2833 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4839 mm |
| Laius | 1799 mm |
| Kõrgus | 1477 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Tere, pakun enda ökopilli W210. Autot veab edasi 2.7 cdi rida 5 mootor. Vaja oleks teha ära hooldus ja keretööd. Autol on pagasnikus topeltelementidega 4000w supakas suure pordiga (jääb pagassi lisatasu eest). Lisainfo ja muude küsimuste korral kirjutage.
| Müüja | Marko Klaos |
|---|---|
| Aadress | Pärnu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.