| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 1998 |
| Läbisõit | 286 407 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Oranž |
| Värvi täpsustus | Evolution Orange |
| Reg nr | 926NVM |
| VIN | JMZNB186200100772 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 81 kW |
| Tippkiirus | 191 km/h |
| CO2 | 211 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.6 l/100km |
| • Maanteel | 6.6 l/100km |
| • Keskmine | 8.1 l/100km |
| Täismass | 1255 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1090 kg |
| Kandevõime | 165 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2265 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 3975 mm |
| Laius | 1680 mm |
| Kõrgus | 1225 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa heas seisukorras Mazda MX-5 NB, legendaarne tagaveoline kabriolett, mis pakub tõelist sõidunaudingut. Auto ei roosteta, on tehniliselt korras ja visuaalselt silmapaistev – sobib suurepäraselt suviseks hobiautoks. Tegu on esimese NB väljalaskega tema tootmisaasta algul. Autot veab edasi 1.6L rida 4 mootor, millel on 81kw. Autol on 5 käiguline manuaalkast ning avatud differentsiaal. Olen eestis autol teine omanik. Talvel auto hoitud soojas garaazis. Autot olen omanud 1,5 aastat ning sellel ajal on omajagu asju ära vahetatud ja tehtud: Vahetatud diffri ja käigukasti õlid. Orginaal radiaator vahetatud mishimoto alumiinium radiaatori vastu. Koos radiaatori vahetusega sai vahetatud ka erinevad vanad jahutusvedeliku voolikud uhkemate silikoonvoolikute vastu ning ka termostaat. Paigaldatud 2’5 tolline roostevaba summuti, et hääl vähe mehisem oleks. Paigaldatud RamAir-i koonusõhufilter. Autol sai paigaldatud ka keretalasi kaitsvad roostevabad katted mis kaitsevad keretalasi nende mõlki sõitmise eest. Valmidus butterfly brace-i jaoks kui soov põhjaalust rohkem kaitsta. Eelmise aasta suvel sai vahetatud kõik kaikad esisillas alustades rooliotsadest lõpetades õõtsadega. Samuti vahetatud ka eesmised ratta rummud. Eelmise aasta augustis paigaldatud uus katus, vahetatud ka katusetihendid. Mais paigaldatud alla maxspeedingrods coiloverid mis on reguleeritava kõrguse ja jäikuse/pehmusega. Vahetatud eesmised pidurikettad ja klotsid ning pidurid rebuilditud. Autol all 15 tollised 8,5 laiusega JR12 veljed. Autol on ka tehase poolt vähe vingem kõlariseadistus, kus kõlarid on ka peatoe taha paigaldatud. Autol aitab välimusele kõvasti kaasa OEM small tupperware bodykit, millesse kuuluvad küljelaiendid ja front splitter. Autol vahetatud õli ja filtrid iga 5000-7000km tagant. Viimane hooldus tehtud 286145km pealt. Ostja saab autoga kaasa ka kogu varustuse mille olen autolt eemaldanud. Osad tähtsamad asjad neist: Orginaal mazda mx-5 15 tollised 6,5 laiad veljed koos 2000km sõitnud hankook suverehvidega. Orginaal õhusissevõtu süsteemi. Katalüsaatori Vband kinnitusega. Veel igasugu väiksemat kola. Kuna tegu on hobiautoga siis leidub pisemaid iluvigu. Hetkel esistangel väike kriim ja front splitter veidi kriimustatud. (oli juba enne kui auto soetasin) Mais tehtud ka värske ÜV mille läbis puhtalt. Kuna auto on hetkel kasutusel siis läbisõit võib muutuda.
| Müüja | Jan Julius Üksik |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.