| Ăśldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| KeretĂĽĂĽp | Universaal |
| Aasta | 2006 |
| Läbisõit | 354 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 888TLP |
| VIN | YV1CZ855651187761 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee   lkf.ee |
| Maht | 4414 cmÂł |
|---|---|
| 4.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 232 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 322 g/km |
| KĂĽtus | Bensiin |
|---|---|
| KĂĽtusepaak | 70 l |
| KĂĽtusekulu | |
|  •  Linnas | 14.0 l/100km |
|  •  Maanteel | 8.0 l/100km |
|  •  Keskmine | 11.0 l/100km |
| Täismass | 2760 kg |
|---|---|
| TĂĽhimass | 2207 kg |
| Kandevõime | 553 kg |
| Piduriga haagis | 2250 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2857 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4798 mm |
| Laius | 1898 mm |
| Kõrgus | 1781 mm |
Toodud riigist Itaalia
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Väga heas korras Volvo! Tehtud viimase pool aasta jooksul. Hooldus, käigukasti õlivahetus, mootori õlivahetus. Uued küünlad, uued lpg pihustid, kütuserõhu andur. Öötshoovad, summuti sukad, uus lõpupütt Simons. Uued veovõllid Roolilatt taastatud, arve kaasas. Mootoril vahetatud kõik tihendid, arve kaasas 3 tuhat eurot. Kokku arveid kaasas üle 10 tuhande euro! Sõidukil on 1 hooaeg sõitnud suverehvid ja 1 hooaeg sõitnud Yokohama naastud tulevad kaasa. LPG kulu on kuskil 9-12 eurot 100km. Asub Tartu linnas! Reg nr ei tule autoga kaasa!
| MĂĽĂĽja | Talis |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.