| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 144 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 806BHC |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 158 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 159 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.4 l/100km |
| • Maanteel | 4.7 l/100km |
| • Keskmine | 6.1 l/100km |
| Täismass | 2200 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1643 kg |
| Kandevõime | 557 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2835 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4851 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1493 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa üks väikse läbisõiduga heade lisadega Volvo S80. Tehniliselt heas korras. Vanusest tingituna leidub iluvigu mis sõitmist ei sega. Hooldused tehtud õigeaegselt(8-10k tagant). Lisad: ees ja taga istmesoojendused kurvituled katuseluuk taga aknal ja ustel kardinad esiistmed elektrilised(juhi oma mäluga) kokku klapitavad peeglid ees ja taga parkimisandurid Esiklaas vajab vahetust( mõra kõrvalistuja pool)
| Müüja | Rasmus Sume |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.