| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2002 |
| Läbisõit | 260 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Kollane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 161MDI |
| VIN | VF32EKFWF42813919 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1360 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 55 kW |
| Tippkiirus | 174 km/h |
| CO2 | 153 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 6.8 l/100km |
| Täismass | 1499 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1074 kg |
| Kandevõime | 425 kg |
| Piduriga haagis | 1100 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2442 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4028 mm |
| Laius | 1664 mm |
| Kõrgus | 1443 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa väike tööloom. Seisis ca 2 aastat kuivas garaažis, värske ülevaatus, uus temperatuuri andur ja luugilukk. Miinused: Raadio ei tööta, AC puhub sooja (vajab täitmist) Keskluku süsteem ei tööta (tagumisi uksi peab seestpoolt lukust lahti tegema) Vanusele kohaselt leidub iluvigu ja kobrutust. Kapotil esineb laki koorumist Tel: +372 5055548
| Müüja | Steven |
|---|---|
| Aadress | Elva |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.