| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 112 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 072FTP |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 143 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | 48 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.8 l/100km |
| Täismass | 2850 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2278 kg |
| Kandevõime | 572 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2939 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4996 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1499 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Robert |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.