| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2011 |
| Läbisõit | 335 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WBAMX71060C890407 Kontrolli |
| Maht | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 220 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 165 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusepaak | 70 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.1 l/100km |
| • Maanteel | 5.3 l/100km |
| • Keskmine | 6.3 l/100km |
| Täismass | 2580 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1915 kg |
| Kandevõime | 575 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
Kuna siiski on vajadus suurema auto järgi on pakkuda viisakas seisukorras viienda seeria BMW. Masina tõin endale, eelmises peres oli viimased 4 aastat. Kett ja saaled vahetatud, arve olemas. Tehase m-pakett. All uueväärsed Michelin Pilot Sport 4 rehvid. Auto on läbinud registreerimiseelse akti, uuel omanikul võimalus olla esimene omanik eestis. Vajadus ainult paberiga minna arki ja saab auto arvele. Vajadusel saan aidata. Vahetuseks võib pakkuda F15/G01, KTM EXC300+raha
| Müüja | Marcus |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.