| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2018 |
| Läbisõit | 109 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 646HTZ |
| VIN | WDD1770871V000216 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1333 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | 141 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.9 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 1885 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1375 kg |
| Kandevõime | 510 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 685 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2729 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4422 mm |
| Laius | 1796 mm |
| Kõrgus | 1455 mm |
Toodud riigist Soome
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Robin Vestung |
|---|---|
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.