| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2000 |
| Läbisõit | 230 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 082AON |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1298 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 59 kW |
| Tippkiirus | 140 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.0 l/100km |
| • Maanteel | 10.0 l/100km |
| • Keskmine | 10.0 l/100km |
| Täismass | 1420 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1100 kg |
| Kandevõime | 320 kg |
| Piduriga haagis | 1100 kg |
| Pidurita haagis | 350 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2250 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 3805 mm |
| Laius | 1645 mm |
| Kõrgus | 1705 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Odavam hind ajani, mil teine soovitud masin müügis. Müüa Eestist ostetud väike ja võimekas maastur Suzuki Jimny, 5-käiguline bensiin. Sõiduk on heas seisukorras, vahetatud igasuguseid osi ja muid jubinaid. Enamasti sõidetud teedel, nii kruusa- kui ka pinnasteedel, mõni kord on aga tee otsa saanud ja ümber ei ole ometi keerama hakanud. Esineb väikseid kriimukesi, kuid mille proovin lasta enne müüki soovi korral ära poleerida. Ei ole kasutatud raskeks off-road`ks. Sisemus väga heas korras, tehtud sisepesusid, et säilitada puhtus. Varustus: * kärukonks * elektriaknad * allaklapitavad tagaistmed (saab parajalt suure kuudi teha) * eritellimusel katuseraam töötuledega (saab igasuguseid asju peale kinnitada, tulede jaoks salongis eraldi nupupaneel; ees lai led-bar, külgedel ja taga töötuled) * kaitseraud lisatuledega (ei ole hetkel masina küljes) * kaasa müüa tõstepuksid (ei ole endal vajadust veel neid külge panna) Mis saaks olla paremini? Kunagi võib üle vaadata vedrustuse ja olenevalt masina kasutamise eesmärgist vahetada jäigemate/pehmemate vastu. Lisaks tahab parema peegli kinnitus ülevaatamist. Lisapilte saab vajadusel juurde teha. Näha saab Rakvere kandis ja soovi korral ka Tallinnas/Sakus. Võib pakkuda omapoolset hinda ja vahetust vee- ja mototehnika vastu. Osta vägev hobikas enne automaksu tulekut!
| Müüja | Siio Oras |
|---|---|
| Aadress | Rakvere/Saku/Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.