| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 1985 |
| Läbisõit | 241 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 890AJM |
| VIN | WBAAK310909560087 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 170 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusepaak | 55 l |
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1470 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1095 kg |
| Kandevõime | 375 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 500 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4325 mm |
| Laius | 1645 mm |
| Kõrgus | 1350 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Müüa E30, mis ei jäta külmaks ühtegi kodaniku. Pilgupüüdja ning emotsiooni looja. * Mootor M54B30 ehk 3.0 bensiin * Käigukast GS6-37dz * Ühemassiline hooratas * LSD differ * MTS coiloverid * MTech 1 rool * JP veljed 18 tolli Eelmine suvi sai tehtud: -) Diffri simmerite vahetus -) Vahetatud spidobloki kütusenäidik ning pirnid -) Uued tagumiste amortide tugipadjad -) Mõned pisiasjad veel Heameelega suhtlen huvilisega autost täpselt telefoni teel/auto kõrval. Küsimusi ümberehituse kohta kindlasti jagub. Vahetust võib pakkuda mõne peresõbralikuma auto vastu. Eelistan vahetusena 2000+ aasta, tagavedu, bensiin, manuaal autot. Peale ei soovi maksta. Tingimise võimalus. Võimalus krüptos maksta.
| Müüja | Arlet Robert Uusna |
|---|---|
| Aadress | Tallinn |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.