| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2014 |
| Odometrs | 173 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 182DBM |
| VIN | WDD2040771A891511 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 6208 cm³ |
|---|---|
| 6.3 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 358 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 280 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 67 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 18.2 l/100km |
| • Ārpilsētas | 8.4 l/100km |
| • Vidējais | 12.0 l/100km |
| Pilna masa | 2185 kg |
|---|---|
| Svars | 1730 kg |
| Celtspēja | 455 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2765 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4707 mm |
| Platums | 1795 mm |
| Augstums | 1433 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Full options auto. Hooldatud regulaarselt, iga 10.000km tagant Registrimärk ei tule autoga kaasa Vahetust mitte pakkuda -JL-Motoring front carbon fiber splitter -RWcarbon carbon fiber side skirt extensions -RWcarbon rear carbon fiber diffuser -Eurocharged V7 ECU tune (540 HP / 400 kW) (can be flashed back to stock) -Custom straight pipe exhaust (original parts included with the car) -Adjustable rear camber kit -Chrome trim wrapped in gloss black vinyl
| Pārdevējs | Mattias |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.