| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2007 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 254HTZ |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 130 kW |
| Maksimālais ātrums | 226 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 4.7 l/100km |
| Pilna masa | 1875 kg |
|---|---|
| Svars | 1455 kg |
| Celtspēja | 420 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 705 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2660 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4239 mm |
| Platums | 1748 mm |
| Augstums | 1421 mm |
No valsts Somija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
•Müüa BMW E87 120D, 2007, 6k manuaal •Tehasest 130kw, hetkel peaks olema ca 170kw •Lukuga differ •Tehase M-Pakett •Üv kuni 07.2026 •Õli vahetatud 100km tagasi •Mootor kuiv •Esisild saanud äsja tähelepanu + tehtud ka sillastend •Püsikiiruse hoidja, automaatset kojamehed, istmesoendused jne. kõik töötavad •Külma puhub ilusti •Autos ka subwoofer mis tuleb kaasa •Kütusekulu 4,5-5L/100km •Registeerimistasu makstud •Võib pakkuda Vahetuseks odavam auto + komp
| Pārdevējs | Robert Kikkatalo |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.