| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2018 |
| Odometrs | 396 974 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YV2RT60GXHA807412 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 397 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 36000 kg |
|---|---|
| Svars | 18260 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 4900 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9970 mm |
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | - |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | 6330 mm |
| Platums | 2500 mm |
| Augstums | 800 mm |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: VOLVO Model: FH 540 Structure: crane flatbed ( Palfinger PK 23002-SH D YEAR - 2017 - boom 15 m / 1140 kg - platform L=6330 mm / W=2500mm / H=800 mm ) Year: 01.2018 Mileage: 396974 km VIN: ... A807412 Wheel formula: 8x4 WB: 4900 mm Engine: D13K540 397 Kw / 540 Hp / Euro 6 Gearbox: I-Shift ( SPO2812 ) + retarder Suspension: steel / air Brakes: disc Dimensions: L/W: 9970 mm / 2550 mm Masses: full/empty: 36000 kg / 18260 kg RETARDER
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.