| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 198 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 298RYX |
| VIN | 5YJ3E7EAXLF604377 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Jauda | 100 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2060 kg |
|---|---|
| Svars | 1720 kg |
| Celtspēja | 340 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 500 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2875 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4694 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1443 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Auto on Eesti registris 298RYX Müüa heas korras ja silmapaistva väljanägemisega Tesla Model 3, mis on värskelt imporditud Saksamaalt. Auto on hooldatud regulaarselt ning sellel on täielik hooldusraamat. Autol on aku jääk 87% mis on väga hea, ning autot on eelnevalt laetud enamjaolt koduse laadijaga, ehk kiirlaadijatega pole akut rikutud. Täis akuga sõiduulatus umbes 340km. HEA LISAVARUSTUS: AUTOPILOT PLUS, 38" ekraan, LED täis/päevasõidu tuled, Performance veljed, panoraam katus, esimesed/tagumised istmesoojendused, roolisoojendus, distants püsikiiruse hoidja, digitaalne display, comfort line, nahksisu, 360 kaamera, telefoni juhtmevaba laadimine jne! Meiepoolne garantii kehtib 6 kuud või kuni 10 000 kilomeetrit, tagades teile rahulolu ja kindlustunde pikemaks ajaks! Hinna sees on kõik registreerimisega seotud kulud ja riigilõivud ning sõiduk on läbinud registreerimiseelse tehnonõuetele vastavuse kontrolli. Auto asub Tallinnas ja on võimalik enne ostu vabalt valitud kohas kontrollida.
| Pārdevējs | AUTONOVA OÜ |
|---|---|
| Adrese | Akadeemia tee 39 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13520 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | autonova.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.