| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Piekabe |
| Gads | 2020 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | WKVDAF30300088183 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 39000 kg |
|---|---|
| Svars | 6890 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 13850 mm |
|---|---|
| Platums | 2550 mm |
| Augstums | 4000 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Kingpin 12000kg - sliding roof - Sparetyer
| Pārdevējs | Engeros Otepää |
|---|---|
| Adrese | Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Vatu, 67301 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.