| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 79 980 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Brūns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 279DBB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 198 km/h |
| CO2 | 175 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 7.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.1 l/100km |
| Pilna masa | 2207 kg |
|---|---|
| Svars | 1683 kg |
| Celtspēja | 524 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2788 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4697 mm |
| Platums | 1882 mm |
| Augstums | 1660 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Korralikult hooldatud auto, just tehtud õli ja filtrite vahetus, uued pidurikettad ja klotsid, Rikkalik Laurin & Klement varustus, millele on lisatud Magnetic Brown Metallic väline värv ja must põranda osa, kvaliteetne hele nahk kombineeritud musta kõrgläikega salongis. 360° kaamerad Canton muusikasüsteem Laurin&Klement nahksisu Ambient värvimuutev valgustus salongis Taga kardinad Key Less Go 19" Skoda Original veljed Kaasa Good Year talverehvid Distantsi hoidev püsikiiruse hoidik Pimedanurga hoiatus peeglites Kaasa riidest uued jalamatid Ukse sees vihmavari 2 võtit Auto on liisingust välja ostetud ja valmis uue omaniku nimele kirjutamiseks. Autole on tehtud 1 kuu tagasi tehniline kontroll, mille käigus tuvastati, et vahetust vajaksid piduri kettad ja klotsid, mis sai teostatud. Muid vigu ei tuvastatud, kuid soovi korral võib lasta auto üle vaadata endale meelepärases töökojas või ülevaatuspunktis.
| Pārdevējs | Rait Paabu |
|---|---|
| Adrese | Tartu |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.