| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 144 876 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 850MGW |
| VIN | WAUZZZ8U4GR070595 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1968 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 110 kW |
| Maksimālais ātrums | 204 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 6.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.6 l/100km |
| • Vidējais | 5.1 l/100km |
| Pilna masa | 2205 kg |
|---|---|
| Svars | 1756 kg |
| Celtspēja | 449 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2601 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4388 mm |
| Platums | 1831 mm |
| Augstums | 1549 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | JS |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.