| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | 266 084 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 307GFG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 132 kW |
| Maksimālais ātrums | 218 km/h |
| CO2 | 172 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.3 l/100km |
| Pilna masa | 2095 kg |
|---|---|
| Svars | 1600 kg |
| Celtspēja | 495 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2817 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4703 mm |
| Platums | 1826 mm |
| Augstums | 1415 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Kaasa uued katuse raamid karbis.Vahetetud Mootori keti komkplekt ,karteri tuulutus,Väntvõlli tagumine simmerling (kast maha ja peale uuesti).Veepump ja termostaat .
| Pārdevējs | Albert |
|---|---|
| Adrese | Märjamaa Alev,Raplamaa |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.