| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 62 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 226LBY |
| VIN | 7JRZS25TDKG008733 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 184 kW |
| Maksimālais ātrums | 240 km/h |
| CO2 | 173 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 9.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.5 l/100km |
| • Vidējais | 6.8 l/100km |
| Pilna masa | 2240 kg |
|---|---|
| Svars | 1842 kg |
| Celtspēja | 398 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2872 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4761 mm |
| Platums | 1850 mm |
| Augstums | 1423 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Kardon Kõiv |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.