Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 1995 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 695TFR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2997 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 160 kW |
| Maksimālais ātrums | 234 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2290 kg |
|---|---|
| Svars | 1830 kg |
| Celtspēja | 460 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2075 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2930 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5083 mm |
| Platums | 1862 mm |
| Augstums | 1425 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Ülevaatuse jaoks vaja sumbutaja üle vaadata ja turvapadja tuli likvideerida. Tehnilkselt korras auto, sõidab väga mugavalt. Välimiselt siin, seal pindmist roostet, keegi kunagk halvasti väevinud seega värv koorub. Eelistaks vahetust.
| Pārdevējs | Kenno kirsimägi |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.