| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 149 500 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 580SCL |
| VIN | W1K2132161A838429 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1950 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 143 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 45 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | 1.7 l/100km |
| Pilna masa | 2800 kg |
|---|---|
| Svars | 2140 kg |
| Celtspēja | 660 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2939 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5005 mm |
| Platums | 1907 mm |
| Augstums | 1453 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Adrese | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mollerauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.