| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2016 |
| Odometrs | 202 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 701LJB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1950 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 143 kW |
| Maksimālais ātrums | 240 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 4.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.3 l/100km |
| Pilna masa | 2340 kg |
|---|---|
| Svars | 1840 kg |
| Celtspēja | 500 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2100 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2939 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4945 mm |
| Platums | 1852 mm |
| Augstums | 1495 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
| Pārdevējs | Andero |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.