| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2012 |
| Odometrs | 260 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 528LMB |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 225 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 183 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.9 l/100km |
| • Vidējais | 7.0 l/100km |
| Pilna masa | 2605 kg |
|---|---|
| Svars | 2025 kg |
| Celtspēja | 580 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2300 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 3070 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 5072 mm |
| Platums | 1902 mm |
| Augstums | 1479 mm |
No valsts Lietuva
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Soodushind 12k kuni huvi pakkuv auto müügis. tehtud töid äsja ca ~5k eest. ketid, saaled, kõik mootori tihendid, kastiõli vahetatud midagi ei leki. palju muid asju veel tehtud. Auto kiletatud valgeks diamond white ehk päikse valguse käes terav sädelus Rohkem inf ja pilte sõnumites Värske ülevaatus: 08.2025 Äsja täidetud kliima 2012a, nelik DSP Surround heli HiFi HUD Adaptiivsed esituled, kurvituled Coming/leaving home tuled Automaatsed täistuled Active cruise control 360 kaamerad Comfort access Dynamic drive Automaatselt avanev/sulguv pagass
| Pārdevējs | Sten-Robert Kiik |
|---|---|
| Adrese | Saue |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.