Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2003 |
| Odometrs | 216 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Tumši zils |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 571BHJ |
| VIN | YV1TS91K521279083 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2922 cm³ |
|---|---|
| 2.9 l | |
| Jauda | 200 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2120 kg |
|---|---|
| Svars | 1684 kg |
| Celtspēja | 436 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2791 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4822 mm |
| Platums | 1832 mm |
| Augstums | 1452 mm |
No valsts Zviedrija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Reg. makstud (492,75 eur) Müüa hästi hoitud VOLVO S80 T6, 200kw biturbo. Auto astub väga jõuliselt edasi, seda peab ise tundma! Eestis vaid kuus tükki selliseid isendeid Mntstat andmetel. Auto on koguaja Eestis olnud. Mootor, käigukast ja kliima töötavad suurepäraselt. Helisüsteem on väga mõnus, nagu Volvole tavaks. All on lamellid. Alles sai taga ära vahetatud uued kamoka sadulad, brembo klotsid, brembo kettad ja pidurivoolikud. Originaal läbisõit, kontrollitud CARVERTICALIS, lingi leiate kuulutuse lõpust. Ls hetkel 216 000 km. LISAD: -Istmesoojendused -Elektrilised aknad (Auto-Up juhil) -Kellaajaline eelsoojendus -Tumedad lamineeritud külgaknad -Nahk/alcantara istmed -Multifunktsionaalne rool -Pop-up navi ekraan -Kolmeastmeline helisüsteem -Toonitud esiklaas ülemise ribaga -Geartronic käigukast -Vihmasensor -Püsikiirusehoidja -Mäluga elektriline juhiiste -Kokkuklapitavad tagaistmed Kaasa saab 2 võtit Vanusele kohaselt leiab iluvigu. Huvikorral kirjuta helista, Auto asub Pärnus 5119454 https://drive.google.com/file/d/1uVvDaHJT06Z-cUw9G59T3waqOpa6DTP4/view?usp=sharing
| Pārdevējs | Tristan Erm |
|---|---|
| Adrese | Pärnu |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.