Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2017 |
| Odometrs | 160 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 310CCG |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Jauda | 158 kW |
| Maksimālais ātrums | 210 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2985 kg |
|---|---|
| Svars | 2427 kg |
| Celtspēja | 558 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2250 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2965 mm |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 5052 mm |
| Platums | 1999 mm |
| Augstums | 1684 mm |
No valsts Norvēģija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
- Subzero weather package (Heated rear seats , Heated steering wheel, Heated washer nozzles, Heater windshield wipers, Heated side mirrors, Camera heaters) - Lifetime Premium Connectivity package (sisaldab muuhulgas Spotify, TuneIn, live sateliit kaarte, internet jne) - Premium versiooniuuenduste pakett - Kolmanda rea istmed (kokku 7 kohta) - Kärukonks - Kaasa uueväärsed preemium talverehvid - Mootori ja aku läbisõidupiiranguta garantii kuni 22/09/2025 - Avariivaba sõiduk - Tehniliselt ideaalses korras - Auto on just hooldatud - Registrisse kantud mootori võimsus 158kw - Sõidukiga tuleb kaasa originaal reisi/kodulaadija 11kw ja valik laadimiskaableid ja -otsikuid - CHAdeMO, CCS, Type2 ja 220V. - Üks omanik viimased 4aastat
| Pārdevējs | Dave Pindmaa |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.