Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Gads | 2009 |
| Odometrs | 226 882 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 888JUR |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2993 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Jauda | 145 kW |
| Maksimālais ātrums | 235 km/h |
| CO2 | 162 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.0 l/100km |
| • Ārpilsētas | 5.0 l/100km |
| • Vidējais | 6.1 l/100km |
| Pilna masa | 2170 kg |
|---|---|
| Svars | 1815 kg |
| Celtspēja | 355 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1800 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2760 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4580 mm |
| Platums | 1782 mm |
| Augstums | 1384 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Müüa E93 325D 145kw manuaal. 2009a 145kw 6-ne manuaal. Lisadest : Sportsisu (elektriline ja mäludega) , CIC multimeedia, el klapitavad peeglid, ambilight, kurvituled, dynamic light, originaal tuulevõrk (cabrio puhul asendamatu) jne Number kaasa ei tule. Just taastatud style351 veljed. Hinnaks 8000€ (registreerimis tasu makstud)
| Pārdevējs | Jürgen |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.