| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2021 |
| Odometrs | 82 680 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Dzeltens |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 773LRC |
| VIN | WVWZZZCDZMW358448 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1498 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 96 kW |
| Maksimālais ātrums | 213 km/h |
| CO2 | 107 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 5.7 l/100km |
| • Ārpilsētas | 4.1 l/100km |
| • Vidējais | 4.7 l/100km |
| Pilna masa | 1840 kg |
|---|---|
| Svars | 1385 kg |
| Celtspēja | 455 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1400 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 670 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2619 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4284 mm |
| Platums | 1789 mm |
| Augstums | 1441 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
| Pārdevējs | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Adrese | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mollerauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.