| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2022 |
| Odometrs | 77 442 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 923DDX |
| VIN | WAUZZZFZ0NP032398 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 0 cm³ |
|---|---|
| 0.0 l | |
| Jauda | 150 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | - |
| Degviela | Elektrisks |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2640 kg |
|---|---|
| Svars | 2187 kg |
| Celtspēja | 453 kg |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
* Vahetuse võimalus * Tehniliselt kontrollitud * Teostatud müügieelne ettevalmistus * Aku mahutavus: 82 kWh * Elektriline sõiduulatus: 492 km * Elektrienergia kulu (WLTP): 183 Wh/km * Maksimaalne netovõimsus on 150 kW, registeerimistunnistusele märgitakse sõiduki võimsuseks 70 kW * Veojõuaku garantii 8 aastat/160000 km. Rohkem pilte, дополнителные фотографии, more photos - www.mobileautokeskus.ee.
| Pārdevējs | Mobile Autokeskus |
|---|---|
| Adrese | A.H. Tammsaare tee 53, Tallinn 13415 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mobileautokeskus.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.