| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 1 748 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 222KYZ |
| VIN | TMBGR9NW5S3068463 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 999 cm³ |
|---|---|
| Jauda | 85 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 1770 kg |
|---|---|
| Svars | 1315 kg |
| Celtspēja | 455 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 620 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2639 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4241 mm |
| Platums | 1793 mm |
| Augstums | 1547 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
| Pārdevējs | Moller Auto Viru |
|---|---|
| Adrese | Narva mnt. 143, Johvi, 41536 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | mollerauto.ee |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.