| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2025 |
| Odometrs | 26 800 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Balts |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 899HZJ |
| VIN | ZCFCE72C205659370 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Jauda | 129 kW |
| Maksimālais ātrums | 90 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 7200 kg |
|---|---|
| Svars | 3923 kg |
| Celtspēja | 3277 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 4750 mm |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 7750 mm |
| Platums | 2280 mm |
| Augstums | 3300 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
- Garantii 04.02.2027 -
| Pārdevējs | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Adrese | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.