| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2019 |
| Odometrs | 189 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 647LDN |
| VIN | JMZKFGWMA00829028 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2488 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Jauda | 143 kW |
| Maksimālais ātrums | 195 km/h |
| CO2 | 192 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 8.8 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.3 l/100km |
| • Vidējais | 7.2 l/100km |
| Pilna masa | 2140 kg |
|---|---|
| Svars | 1720 kg |
| Celtspēja | 420 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2700 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4550 mm |
| Platums | 1840 mm |
| Augstums | 1680 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Sõiduk soetatud esindusest Inchcape Motors Estonia-st 2019 aastal. Sõidukil on olnud 1 omanik. Kõik hooldused teostatud õigeaegselt. Ca 1000km tagasi paigaldatud uued pidurikettad + klotsid. Lisaks on autole Inchcape Motors Estonia esinduses soetamisel paigaldatud: GAASIPEADAAL (METALL) MAZDA PIDURIPEDAALI KATE (METALL) (AT) MAZDA JALATUGI MAZDA (METALL) LÄVEPAKU KATTED MAZDA PEDAALIKATETE PAIGALDUS LÄVEPAKUKATETE PAIGALDUS REAR BUMP STEP PLATE MAZDA T.STANGEKATTE PAIGALDUS LED DOOR ILLUMI MAZDA LOMBIVALGUSTUSED MAZDA LOGOGA Ostetud esindusest uuena. Kõik hooldused teostatud esinduses.
| Pārdevējs | Mark Obolenski |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.