| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Gads | 2020 |
| Odometrs | 19 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Oranžs |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 34ZRL |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 4951 cm³ |
|---|---|
| 5.0 l | |
| Jauda | 580 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 295 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas tvertne | 50 l |
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2141 kg |
|---|---|
| Svars | 1840 kg |
| Celtspēja | 301 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2710 mm |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 4794 mm |
| Platums | 1915 mm |
| Augstums | 1385 mm |
No valsts Igaunija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Procharger kit(15000 euri) rattast 515 kw (mootorist 580kw) mille on seadistanud Viljar Mäesepp.Auto ideaalses korras.Ostetud eestist uuena.
| Pārdevējs | Urmo |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.