| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Tūrisma motocikls |
| Gads | 2006 |
| Odometrs | 325 000 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 926PSJ |
| VIN | WDC1641861A074986 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 3498 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Jauda | 200 kW |
| Maksimālais ātrums | 225 km/h |
| CO2 | 275 g/km |
| Degviela | Benzīns + LPG |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 2830 kg |
|---|---|
| Svars | 2135 kg |
| Celtspēja | 695 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 3500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2915 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4780 mm |
| Platums | 1900 mm |
| Augstums | 1735 mm |
No valsts Latvija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autot remonditud selle aasta jooksul 7000€ eest. Vahetatud mootor (sõitnud 90000km) Vahetatud kõik õlid ja filtrid (mootor, kast, sillad) Taastatud mõlemad kardaanid Uued küünlad Uued süütepoolid Uued rehvid Uus aku Uued piduriklotsid ja kolvid Uus piduripump Uued esitule luubid ja xenon pirnid Paigaldatud Led kaugtuli Gaasiseade hooldatud Paigaldatud kärukonks Kaasa tulevad 22 tolli suverattad Gaasiga hea odav sõita, autoga tuleb kaasa sooduskaart millega LPG 0.549€
| Pārdevējs | AVMotors |
|---|---|
| Adrese | Rakvere |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.