| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Kravas automašīna |
| Virsbūves tips | Kravas automašīna |
| Gads | 2023 |
| Odometrs | 11 991 |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Kabīnes izmēri | - |
| Priekšējā piekare | Lapa |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Bungas |
| Aizmugurējās bremzes | Bungas |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | YS2G4X40002186088 Pārbaudīt |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Jauda | 302 kW |
| CO2 | - |
| Degviela | - |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 18500 kg |
|---|---|
| Svars | 13930 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | 5150 mm |
| Mērīšanas standarts | - |
| Sēdvietas | - |
|---|---|
| Durvis | - |
| Garums | 9950 mm |
| Platums | 2500 mm |
| Augstums | 3900 mm |
| Gultasvietas | - |
| Tilpums | - |
|---|---|
| Grīda | - |
| Garums | - |
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Garums | - |
|---|---|
| Platums | - |
| Augstums | - |
| Nolaižams | Nē |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: SCANIA Model: G 410 Structure: expedition truck Year: 06.2023 Mileage: 11991 km VIN: ... 2186088 Wheel formula: 4x4 WB: 5150 mm Engine: DC13.163 302 Kw / 410 Hp / Euro 6 Gearbox: Opticruise ( GRSO905R ) + retarder Suspension: steel / air Brakes: drum Dimensions L/W/H: 9950 mm / 2500 mm / 3900 mm Masses: full/empty: 18500 kg / 13930 kg FULLY EQUIPPED EXPEDITION TRUCK
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.