Reģistrācijas maksa ir samaksāta
| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Gads | 2008 |
| Odometrs | 231 000 |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Priekšpiedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Krāsa | Gaiši pelēks |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 253BMY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Jauda | 80 kW |
| Maksimālais ātrums | 169 km/h |
| CO2 | 157 g/km |
| Degviela | Benzīns + CNG |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 12.1 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.8 l/100km |
| • Vidējais | 8.8 l/100km |
| Pilna masa | 2186 kg |
|---|---|
| Svars | 1608 kg |
| Celtspēja | 578 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 1200 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2682 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 5 |
| Garums | 4405 mm |
| Platums | 1794 mm |
| Augstums | 1833 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Transportlīdzeklis ir maināms
Uued Goodyear rehvid, uued pidurid ees ja taga, uued rattalaagrid ja abs andurid, hooldused tehtud, hammasrihm vahetatud. Android makk bluetoothi ja tagurduskaameraga. Töötav kahetsooniline kliimaautomaatika. Ees istmesoojendused. Originaal kummimatid. 2 võtit Paagitäiega (ca 30eur) läbisõit umbes 600km
| Pārdevējs | Risto |
|---|---|
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.