| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Gads | 2010 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | Jā |
| Piedziņa | Aizmugures piedziņa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Metāliska krāsa | Jā |
| Reģ. nr. | 333BNV |
| VIN | WBAFR71000C542654 Pārbaudīt |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 2979 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Novietojums | Priekšā |
| Jauda | 320 kW |
| Maksimālais ātrums | 250 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| Degviela | Benzīns |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | 11.9 l/100km |
| • Ārpilsētas | 6.4 l/100km |
| • Vidējais | 8.4 l/100km |
| Pilna masa | 2310 kg |
|---|---|
| Svars | 1775 kg |
| Celtspēja | 535 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2000 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | 2968 mm |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Durvis | 4 |
| Garums | 4899 mm |
| Platums | 1860 mm |
| Augstums | 1464 mm |
No valsts Vācija
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Autoga nähtud väga palju vaeva nii välimuselt kui ka sisemise võimsuse aretamiseks. On ka kogu tehtud tööde dokumentatsioon. Rohkemat infot küsi lisa! Vaatan üle kõik pakkumised!
| Pārdevējs | A |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.