| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Vieglā automašīna |
| Virsbūves tips | Pikaps |
| Gads | 1997 |
| Odometrs | - |
| Apkopes grāmata | - |
| Piedziņa | Pilnpiedziņa |
| Ātrumkārba | - |
| Krāsa | Melns |
| Krāsas specifikācija | - |
| Reģ. nr. | 78ZHY |
| VIN | - |
| Vēsture | mnt.ee lkf.ee |
| Tilpums | 6460 cm³ |
|---|---|
| 6.5 l | |
| Jauda | 140 kW |
| Maksimālais ātrums | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas patēriņš | |
| • Pilsētas | - |
| • Ārpilsētas | - |
| • Vidējais | - |
| Pilna masa | 3901 kg |
|---|---|
| Svars | 2550 kg |
| Celtspēja | 950 kg |
| Piekabe ar bremzēm | 2500 kg |
| Piekabe bez bremzēm | 750 kg |
| Asis | 2 |
| Riteņu bāze | - |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Durvis | 2 |
| Garums | 6200 mm |
| Platums | 2020 mm |
| Augstums | 1880 mm |
No valsts Amerikas Savienotās Valstis
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
C-kat.Lähemalt kui 10m vaadates leiab palju iluvigu. Käivitub,sõidab kõik toimib.
| Pārdevējs | jann pax |
|---|---|
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.